REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
- S INFORMAČNÍ, ŠKOLICÍ A EVIDENČNÍ FUNKCÍ
e-BOZP

e-BOZP

e-BOZP

Samoobslužný školicí a testovací kiosek e-BOZP vybavený podpisovým tabletem zajišťuje zákonem nařízenou povinnost školení BOZP. Pravidelně školí a přezkušuje kmenové zaměstnance nebo kdykoli jednorázově zaměstnance agenturní a návštěvy.

Aplikace e-BOZP provádí bezpečnostní školení podle konkrétního pracovního zařazení zaměstnance a podle úrovní požadovaných znalostí. Školení lze navíc absolvovat individuálně, samoobslužně a kdykoliv podle aktuálních potřeb podniku.

Volitelně je možné po úspěšně absolvovaném školení vytisknout na samolepku kontrolní QR kód se všemi relevantními informacemi. Kód nalepený na bezpečnostní přilbě nebo zadní straně RFID zaměstnanecké karty umožňuje okamžitou kontrolu pracovníka kdykoli a kdekoli. Ke kontrole QR kódu stačí běžný smartphone s aplikací čtečky QR kódu.

Aplikace e-BOZP dokáže provést a zaevidovat i školení BOZP pro návštěvy včetně automatického vydání návštěvnické RFID karty.

Stručný popis aplikačního software

Volba školení probíhá automaticky podle přihlášení uživatele. Zaměstnanec se identifikuje RFID kartou nebo zaměstnaneckým číslem a je mu zpřístupněno odpovídající školení. Školení je zakončeno náhodně generovaným zkušebním testem. Po úspěšně absolvovaném testu zaměstnanec potvrdí absolvované školení na podpisovém tabletu a data jsou uložena do podnikového personálního systému.

Podobně probíhá školení BOZP pro návštěvníky, po úspěšně absolvovaném školení obdrží návštěvník dočasnou RFID kartu a může vstoupit do prostor firmy.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo