REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
- S INFORMAČNÍ, ŠKOLICÍ A EVIDENČNÍ FUNKCÍ
e-BOZP MOBILNÍ

e-BOZP

e-BOZP mobilní

Jedná se o integrované mobilní systémové HW a SW řešení pro spojenou elektronickou evidenci docházky pracovníků současně se samoobslužným proškolením BOZP. Spolu s mobilním docházkovým terminálem je ideální pro dočasná pracoviště, zejména se sezónními a agenturními pracovníky, jako jsou například stavby.

Aplikace BOZP je navržena jako kombinace virtuálního a HW e-BOZP KIOSKU. Tato kombinace zajišťuje absolvování samoobslužného školení BOZP přes PC nebo internetovou platformu pro libovolně velkou skupinu pracovníků. e-BOZP KIOSEK virtuální školení fyzicky dokončí podpisem školené osoby na tabletu a vydá pro úspěšné absolventy kontrolního testu personifikovanou zaměstnaneckou RFID kartu. S výdejem RFID karty se tiskne i nálepka s QR kódem o absolvovaném BOZP školení. Nálepka může být viditelně nalepená na zaměstnanecké RFID kartě nebo na ochranné přilbě zaměstnance a sloužit tak k rychlé kontrole platnosti bezpečnostního školení jednotlivého pracovníka.

Do sytému je implementováno i propojení s Elektronickou evidencí docházky.

Stručný popis aplikačního software

Volba školení probíhá automaticky podle přihlášení uživatele. Zaměstnanec se identifikuje RFID kartou nebo zaměstnaneckým číslem a je mu zpřístupněno odpovídající školení. Školení je zakončeno náhodně generovaným zkušebním testem. Po úspěšně absolvovaném testu zaměstnanec potvrdí absolvované školení na podpisovém tabletu a data jsou uložena do podnikového personálního systému.

Podobně probíhá školení BOZP pro návštěvníky, po úspěšně absolvovaném školení obdrží návštěvník dočasnou RFID kartu a může vstoupit do prostor firmy.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo