REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
- S INFORMAČNÍ, ŠKOLICÍ A EVIDENČNÍ FUNKCÍ
e-RECEPCE

e-Recepce

e-RECEPCE

Samoobslužný informační, návštěvní, školicí a testovací systém e-RECEPCE s aplikací e-VISIT zajišťuje rychlé a komfortní odbavení firemních návštěv v různých typech recepcí a vrátnic. Spolu s dotykovou nebo mechanickou klávesnicí, čtečkou karet a skenerem dokladů umožňuje plně automatizovat proces evidence návštěv. Automatizace procesu odbavení návštěv spolu s volitelnou možností návštěvnického školení BOZP a informační funkcí kiosku nejen zrychluje a zjednodušuje provoz recepcí a vrátnic, ale zároveň snižuje nároky na počet pracovníků a minimalizuje mzdové náklady.

Kiosek e-RECEPCE je možné použít jako plně automatizovanou virtuální vrátnici, nebo ke stávající vrátnici jako samoobslužnou možnost zrychlení vstupu a proškolení návštěvnického BOZP, zejména v exponovaných dobách.

Pro zaměstnance funguje e-RECEPCE jako informační kiosek s možnými funkcemi evidence docházky, stravovacího systému, školení e-BOZP, automatického předávání služebních vozidel e-AUTOPARK, aj. Kiosek může být i platební pro vnitropodnikové platby.

Stručný popis aplikačního software

Nakupující u vstupního automatu získá papírovou kartu s QR kódem nebo RFID kartu umožňující jednorázový vstup. Současně je k této kartě při průchodu vstupním turniketem v pokladním systému vygenerovaný dočasný nákupní účet. Nákup zboží, konzumace jídel nebo služeb jsou realizovány bezhotovostně tak, že cena za odebrané zboží, jídlo či služby se s každou obchodní transakcí sumarizuje na zákaznický účet. Při odchodu e-KIOSEK zkontroluje stav účtu a vyzve k platbě. Po uhrazení účtu se uvolní výstupní turniket.

Je možné i využití RFID věrnostních karet s vícenásobným vstupem, které mají vedený trvalý účet.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo