REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
S PLATEBNÍ FUNKCÍ
e-SPORT POKLADNA

e-Pokladna

e-SPORT POKLADNA

Samoobslužný pokladní systém e-SPORT POKLADNA s automatickým výdejem RFID karet nebo WRISTBAND náramků řeší vstupy a platby návštěvníků ve sportovních a wellness areálech.e-SPORT POKLADNA zajistí plně automatické platby, výdeje i odběr identifikátorů. Je možné ji jednoduše připojit jako bezobslužnou platformu i do stávajících pokladních systémů. e-SPORT POKLADNA tak zrychluje proces odbavení návštěvníků a zvyšuje návštěvnický komfort. Kiosek plní i funkci informační o aktuálních nabídkách, informuje o zůstatku na kartě nebo náramku a slouží i k dobití kreditu.

V případě nákupu služeb z domova předem přes internet e-SPORT POKLADNA vydá nabitý identifikátor ihned bez čekání na základě předem vygenerovaného QR kódu.

RFID identifikátory je možné využít vícenásobně, např. jako klíče od uzamykatelných šatních skříněk.

e-SPORT POKLADNA je určená pro otevřené i uzavřené areály. RFID nosiče se zpětně odebírají pomocí automatického sběrače.

Stručný popis aplikačního software

Pokud je možné objednat a zaplatit službu předem, návštěvník pouze načte u kiosku svůj QR kód vytisknutý nebo uložený v mobilu, a kiosek vydá RFID identifikátor. Pokud byla služba jen objednaná, QR kódem se definuje platba, a po zaplacení následuje stejný postup. Při platbě na místě si zákazník na displeji e-KIOSKu vybere z nabídky služeb a zaplatí. Po zaplacení a vydání RFID karty je možné začít čerpat službu.

Systém lze použít pro otevřené i uzavřené areály, pak je třeba doplnění o turnikety nebo branky a lapače RFID karet. RFID čipy mají díky schopnosti dobití kreditu a jednoznačné identifikaci široké možnosti k dalšímu využití.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo