REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
- S INFORMAČNÍ, ŠKOLICÍ A EVIDENČNÍ FUNKCÍ
e-AUTOPARK

e-AUTOPARK

e-AUTOPARK

Samoobslužný plánovací, evidenční a výdejový systém e-AUTOPARK automatizuje, zjednodušuje a zrychluje plánování, evidenci a nakládání se sdílenými služebními vozidly.

e-AUTOPARK dovoluje v běžném provozu automatizovat plánování služebních cest, evidenci služebních vozidel, jejich aktuální technický stav, datum technické kontroly, stav tachometru a záznam technických závad. Především samoobslužně řeší evidenci a mechanismus vzájemného předávání vozidel mezi jednotlivými řidiči, a to i mimo běžnou pracovní dobu.

Pro předávání jsou určeny uzamykatelné bezpečnostní boxy přímo ovládané aplikací e-AUTOPARK, ve kterých jsou uloženy doklady, klíč od služebního vozidla, případně další dokumenty.

Evidence a oprávnění jednotlivých osob k nakládání s vozidly je řešena pomocí zaměstnaneckých RFID karet.

Z HW hlediska je třeba informační e-KIOSEK doplnit o uzamykatelné boxy ovládané pomocí RFID zaměstnanecké karty s patřičným oprávněním.

Stručný popis aplikačního software

Zaměstnanec se přihlašuje do aplikace přiložením své RFID zaměstnanecké karty. Na monitoru e-KIOSKu se zobrazí informace o přiděleném vozidle, údaje o plánované služební cestě a číslo výdejního boxu, ve kterém jsou uloženy doklady a klíč od vozu, a který se po potvrzení zaměstnancem otevře.

Při návratu vozidla probíhá stejný evidenční proces s tím, že zaměstnanec zapíše data o ukončení služební cesty, stavu vozidla, a vloží klíč a všechny doklady do určeného bezpečnostního boxu, který se automaticky uzamkne. Vozidlo, pokud není nahlášena závada, je tak automaticky připraveno pro dalšího řidiče.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo