REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
- S INFORMAČNÍ, ŠKOLICÍ A EVIDENČNÍ FUNKCÍ
e-Systém LKW

ODBAVOVACÍ e-SYSTÉM LKW

ODBAVOVACÍ e-SYSTÉM LKW

Samoobslužný ODBAVOVACÍ e-SYSTÉM LKW efektivně řeší časovou organizaci nakládky a vykládky nákladních vozidel.

Modulární řešení je využitelné nejen pro rozsáhlé logistické areály s velkým množstvím nákladových ramp, ale i pro menší výrobní, prodejní a skladovací organizace s častou nákladní dopravou.

ODBAVOVACÍ e-SYSTÉM LKW je navržen tak, aby umožnil pomocí e-KIOSKu a SW aplikace řidičům nákladních vozidel rychlou a samooobslužnou registraci do logistického systému nakládky a vykládky zboží. Systém je napojen na logistický informační systém, kde jsou předem naplánovány nakládky a vykládky jednotlivých autodopravců. V prostoru nákladového vjezdu případně i seřadiště je umístěný velkoplošný zobrazovací displej, který funguje jako přehledný vyvolávací systém.

Pokud vyžadují organizace před vjezdem cizích vozidel do vnitřního prostoru firmy základní proškolení řidičů v rámci vnitropodnikového systému BOZP, je i tento požadavek realizovatelný samoobslužně jako další aplikace v rámci nainstalovaného e-KIOSKu.

Stručný popis aplikačního software

Po příjezdu nákladního vozidla a jeho zaparkování na seřadišti nebo odstavném parkovišti se odebere řidič vozidla do prostoru nákladní vrátnice, kde je umístěn e-KIOSEK s odbavovacím systémem.

Řidič v rámci své odbavovací registrace sám zadá požadované údaje, které jeho vozidlo i náklad jednoznačně identifikují. Po vložení údajů do systému řidič obdrží kontrolní lístek s číslem přiřazené nákladové rampy a předpokládaný čas jeho odbavení. Odbavení signalizuje přehledný vyvolávací systém. Průjezd vozidla přes nákladní vrátnici se dá plně automaticky zaznamenat pomocí kamerového systému se záznamem SPZ.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo