REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
S PLATEBNÍ FUNKCÍ
e-HOTEL POINT

e-Hotel point

e-HOTEL POINT recepce

Samoobslužný recepční systém e-HOTEL POINT recepce je objednávková, rezervační, volitelně i platební automatizovaná SW a HW aplikace, která je vhodná pro všechny poskytovatele ubytovacích služeb.

e-HOTEL POINT recepce umožňuje poskytovat ubytovací služby recepce i mimo běžnou provozní dobu a současně automatizuje celý přihlašovací proces. V plném využití je možný check-in i check-out hotelového hosta zcela samoobslužně bez osobní přítomnosti hotelového personálu.

Základním prvkem e-HOTEL POINT recepce je komunikační e-KIOSEK v designovém provedení a technickém vybavení podle potřeb konkrétního zákazníka. Recepční systém e-HOTEL POINT recepce je propojen s hotelovým rezervačním, přístupovým i pokladním systémem.

V případě, že je aplikace e-HOTEL POINT recepce provozována i jako platební, kiosek akceptuje všechny typy plateb - mincemi, bankovkami a bezhotovostní platby bankovními kartami VISA, MC/EC.

Při doplnění o programovatelné uzamykatelné skříňky může aplikace samoobslužně vydávat a odebírat i off-line klíče.

Stručný popis aplikačního software

Hotelový host využívá služby e-HOTEL POINT recepce prostřednictvím e-KIOSKu. Po zadání čísla rezervace nebo rezervačního QR kódu je host vyzván k přiložení osobního dokladu na skener e-KIOSKu. Po validaci osobních dat e-KIOSEK vydá pokojovou on-line RFID kartu, nebo pro jiný typ klíče odblokuje skříňku, do které obsluha klíč vložila předem.

V případě příjezdu hosta bez rezervace ověří e-KIOSEK obsazení ubytovacího zařízení. Pokud je volná ubytovací kapacita, proběhne vytvoření rezervace a platba přímo na kiosku. Podobně probíhá i check-out hosta.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo