REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
S PLATEBNÍ FUNKCÍ
e-FLASH POKLADNA

Flash e-Pokladna

FLASH e-POKLADNA

Miniplatební systém FLASH e-POKLADNA je modulární HW a SW systémové řešení navržené speciálně pro velmi rychlou realizaci paušálních plateb, plateb vstupného a jednorázových poplatků na menších akcích.

Díky omezení plateb na nejvýše 500 Kč – 20 EUR hotově mincemi nebo kartou zaručuje maximální možnou rychlost platby, a tím minimalizuje náklady na personální obsazení klasických pokladen urychlením a automatizací celého platebního procesu.

Systém je vhodné doplnit vstupními a výstupními turnikety.

Výhodou FLASH e-POKLADNA a kontrolních turniketů je jejich mobilita. Obě zařízení lze rychle nainstalovat jako mobilní provedení pro konkrétní akci a po jejím ukončení se souprava lehce demontuje a snadno přemístí na místo konání další akce. Takto lze zjednodušit paušální platbu a realizovat výběr vstupného i za menší akce - vstup na menší výstavu, kulturní akci, výstavu, prodejní trhy, zpoplatnění WC, kde by náklady nejen na personální pokladnu, ale i na mechanismus kontroly oprávnění vstupu byly neúměrně vysoké.

Stručný popis aplikačního software

Po uhrazení požadované částky vytiskne FLASH e-POKLADNA platební doklad s QR kódem. Průchod přes turniket je povolen pouze po předem provedené úhradě ověřením platného QR kódu.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo