REGISTRÁCIA / PRIHLÁSENIE
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRE BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCIE
KONTAKTY
  APLIKÁCIE PRE AUTOMATY
- S PLATOBNOU FUNKCIOU
e-FLASH POKLADŇA

Flash e-Pokladňa

FLASH e-POKLADŇA

Miniplatobný systém FLASH e-POKLADŇA je modulárne HW a SW systémové riešenie navrhnuté špeciálne pre veľmi rýchlu realizáciu paušálnych platieb, platieb vstupného a jednorazových poplatkov na menších akciách.

Vďaka obmedzeniu platieb na najviac 20 EUR v hotovosti mincami alebo kartou zaručuje maximálnu možnú rýchlosť platby, a tým minimalizuje náklady na personálne obsadenie klasických pokladní urýchlením a automatizáciou celého platobného procesu.

Systém je vhodné doplniť vstupnými a výstupnými turniketmi.

Výhodou FLASH e-POKLADŇA a kontrolných turniketov je ich mobilita. Obe zariadenia možno rýchlo nainštalovať ako mobilné prevedenie pre konkrétnu akciu a po jej ukončení sa súprava ľahko demontuje a ľahko premiestni na miesto konania ďalšej akcie. Takto možno zjednodušiť paušálnu platbu a realizovať výber vstupného aj za menšie akcie - vstup na menšiu výstavu, kultúrne podujatie, predajné trhy, spoplatnenie WC, kde by náklady nielen na personálnu pokladňu, ale aj na mechanizmus kontroly oprávnenia vstupu boli neúmerne vysoké.

Stručný opis aplikačného softvéru

Po uhradení požadovanej sumy vytlačí FLASH e-POKLADŇA platobný doklad s QR kódom. Priechod cez turniket je povolený len po vopred vykonanej úhrade overením platného QR kódu.

Viac informácií v dokumente pdf.

Plné zobrazenie PDF a XLS len pre prihlásených užívateľov.
Registrujte sa prosím zadaním svojej e-mailovej adresy do formulára tu.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpäť na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRE BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo