REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCE
KONTAKTY
  APLIKACE PRO AUTOMATY
S PLATEBNÍ FUNKCÍ
e-MARKET

e-Market

e-MARKET prodej & pokladna

Samoobslužný pokladní systém e-MARKET prodej & pokladna je moderní HW a SW systémová aplikace vhodná pro obchody, prodejní organizace a poskytovatele restauračních nebo jiných služeb v rámci definovaného prostoru.

Jedná se z hlediska pohybu zákazníků o uzavřený nebo ohraničený prodejní prostor, do kterého lze vstoupit pouze při dodržení stanovených pravidel. Před vstupem do ohraničeného prostoru je umístěn automat, který vydává RFID karty nebo kartičky s QR kódem pro jednoznačnou identifikaci zákazníka. Průchodem přes vstupní turniket je RFID nebo QR karta aktivována pro nákupy. Uvnitř nákupního prostoru je umístěn platební e-KIOSEK, který přijímá hotovostní i bezhotovostní platby, na výstupu pak bezpečnostní turniket.

Cena za odebrané zboží či služby se sumarizuje na jedinečný zákaznický účet. Zákazník platí konečný účet u platebního e-KIOSKu, je tak eliminován kontakt personálu s příjmem plateb.

Systém je propojen s obchodním a skladovým systémem obchodníka.

Stručný popis aplikačního software

Nakupující u vstupního automatu získá papírovou kartu s QR kódem nebo RFID kartu umožňující jednorázový vstup. Současně je k této kartě při průchodu vstupním turniketem v pokladním systému vygenerovaný dočasný nákupní účet. Nákup zboží, konzumace jídel nebo služeb jsou realizovány bezhotovostně tak, že cena za odebrané zboží, jídlo či služby se s každou obchodní transakcí sumarizuje na zákaznický účet. Při odchodu e-KIOSEK zkontroluje stav účtu a vyzve k platbě. Po uhrazení účtu se uvolní výstupní turniket.

Je možné i využití RFID věrnostních karet s vícenásobným vstupem, které mají vedený trvalý účet.

Více informací v dokumentu pdf

Plné zobrazení PDF a XLS jen pro přihlášené uživatele.
Registrujte se prosím zadáním své e-mailové adresy do formuláře zde.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpět na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRO BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo