REGISTRÁCIA / PRIHLÁSENIE
cz / sk / hu / en

VÁŠ PARTNER

PRE BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

O NÁS
NAŠE PRODUKTY
REFERENCIE
KONTAKTY
  APLIKÁCIE PRE AUTOMATY
- S PLATOBNOU FUNKCIOU
e-MARKET

e-Market

e-MARKET predaj & pokladňa

Samoobslužný pokladničný systém e-MARKET predaj & pokladňa je moderná HW a SW systémová aplikácia vhodná pre obchody, predajné organizácie a poskytovateľov reštauračných alebo iných služieb v rámci definovaného priestoru.

Jedná sa z hľadiska pohybu zákazníkov o uzavretý alebo ohraničený predajný priestor, do ktorého je možné vstúpiť iba pri dodržaní stanovených pravidiel. Pred vstupom do ohraničeného priestoru je umiestnený automat, ktorý vydáva RFID karty alebo kartičky s QR kódom pre jednoznačnú identifikáciu zákazníka. Priechodom cez vstupný turniket je RFID alebo QR karta aktivovaná pre nákupy. Vnútri nákupného priestoru je umiestnený platobný e-KIOSK, ktorý prijíma hotovostné aj bezhotovostné platby, na výstupe potom bezpečnostný turniket.

Cena za odobratý tovar alebo služby sa sumarizuje na jedinečný zákaznícky účet. Zákazník platí konečný účet pri platobnom e-KIOSKu, je tak eliminovaný kontakt personálu s príjmom platieb.

Systém je prepojený s obchodným a skladovým systémom obchodníka.

Stručný opis aplikačného softvéru

Nakupujúci pri vstupnom automate získa papierovú kartu s QR kódom alebo RFID kartu umožňujúcu jednorázový vstup. Súčasne je k tejto karte pri prechode vstupným turniketom v pokladničnom systéme vygenerovaný dočasný nákupný účet. Nákup tovaru, konzumácia jedál alebo služieb sú realizované bezhotovostne tak, že cena za odobratý tovar, jedlo alebo služby sa s každou obchodnou transakciou sumarizuje na zákaznícky účet. Pri odchode e-KIOSK skontroluje stav účtu a vyzve k platbe. Po uhradení účtu sa uvoľní výstupný turniket.

Je možné aj využitie RFID vernostných kariet s viacnásobným vstupom, ktoré majú vedený trvalý účet.

Viac informácií v dokumente pdf

Plné zobrazenie PDF a XLS len pre prihlásených užívateľov.
Registrujte sa prosím zadaním svojej e-mailovej adresy do formulára tu.
close
PDF dokument
info
XLS dokument
data
<<- Zpäť na produkty
logo

VÁŠ PARTNER

PRE BEZOBSLUŽNÉ e-SYSTÉMY

  KONTAKTY
sipka
@ obchod@e-point-com.eu
T +420 605 474 404
facebook_logo
linkedin_logo